MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.1 Kg. Turkuvaz Organik Pelet Yarasa Gübresi

KDV Dahil
0.00 TL
Havale İle : 0.00 TL
 • Ürün Kodu :
 • 11
 • Stok Durumu :
 • Var
 • Marka :
 • TURKUVAZ
 • Teslimat Süresi :
 • 1 İş Günü
 • Kargo :
 • Ücretsiz
  Stok Yok
  Stoğa girince bildir
  STOK BİLGİ :
  Ürün ilerleyen günlerde stoklarda olacaktır...
  Bu ürünü 0.0 TL ye kredi kartına tek çekim olarak satın alabilirsiniz.

  N-P-K, KALSİYUM, ORGANİK MADDE, HUMİK FULVİK, FAYDALI BAKTERİ VE MANTARLAR İÇERİR.. Bütün saksı çiçekleri ve sebzeler için saksı ve kök başına yaprak iz düşümüne 6-10 arası pelet gübreyi 1 cm derine gömünüz. Ürün kilitli doypack ambalaj içerisinde yollanmaktadır.

  Bu uygulamalarla birlikte organik potasyum ve diğer elementleri de içeren BAT-POWER sıvı yarasa kullanılması durumunda başka hiç bir gübreye gerek yoktur..

  BİLİNEN EN İYİ GÜBRELERİN BAŞINDA GELİR.  Asitik ve Bazik değildir. Ph en uygun seviyededir. Tuz içermez. Kokusuzdur.

  TURKUVAZ  yarasa gübresi % 100 doğal ve Organik Sertifikalı bir gübredir. Yüzyıllar boyu mağara yataklarında birikerek fermente olmuş gübrelerden numune alınarak,  analiz değerlerine bakıldıktan sonra,  uygun kalitede olduğu tespit edilen yarasa gübresi, çevre dostu yöntemler kullanılarak hasat yapılır ve en yeni teknolojilerle steril edilerek mikronize değirmenlerde öğütülür ve sonrasında pelet haline getirilir.

  Bu doğal ürün, makro besinlerle ve bitkilerin büyümesi için gerekli olduğu bilinen eser elementlerle doludur. Aynı zamanda, hafif ve kumlu topraklarda yüksek olan su ve besin kayıplarını azaltır, ağır ve sıkı topraklarda da toprak havalandırılması ve su tutma kapasitesini arttırarak toprağın dokusunu önemli ölçüde iyileştirmeye yardımcı olur. Bitkilerin bağışıklık sistemini geliştirerek hastalıklara ve zararlılara karşı direncini artırır. Pazardaki gübrelerin çoğunun aksine, yarasa gübresi kokusuzdur. Organik fosforun ham maddesi olarak dünya da kabul görür. Fosfor yarasaların tükettiği böcek ve sineklerin kanatları altında bulunan kın tabakasından gelir. 

  TURKUVAZ yarasa gübresi toprağı fosfor ve azot ile doldurur; bu besinler, tüm ürünlerin sağlığı için çok önemlidir. Bu elementlerin yüksek konsantrasyonu organik maddenin yavaş salınım mekanizmasıyla birleşince, bitkiler için anında ve uzun vadeli faydalar sağlar. Azot bol klorofil oluşumunu sağlarken, fosfor tohumların gelişimini, köklerin güçlenmesini , çiçek oluşumunu ve tozlaşmayı sağlar. 

  TURKUVAZ yarasa gübresinin tüm bu faydaları, bitkilerin verimini büyük ölçüde arttıran güçlü bir ürün oluşturmak için bir araya gelir

  AZALTIR:

  Bitkinin beslenmesi için gereken gübre miktarını,

  Bitkinin büyümesi için gerekli olan su ihtiyacını

  ARTIRIR:

  Bitkilerin verimini,

  Bitki yapraklarının miktarını,

  Su kullanımı verimliliğini.

  SAĞLAR:

  Çok daha fazla büyüme,

  Enzimler, Organik Karbon, Serbest Amino Asitler, Proteinler, Humik ve fulvik asit, Kalsiyum

  Organik Fosfor, Potasyum, Azot,

  Organik Madde, Yararlı Bakteriler,

  Daha az gübre kullanımı.

   

  TURKUVAZ Toz Yarasa Gübresi tüm bitki ve toprak çeşitleri için uygun, toprak zenginleştirici özelliği olan, kolay kullanımlı,hijyenik ve güzel kokulu, çevre dostu olan, tamamen doğal ve organik bütünsel bitki besinidir.

  T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından tescillidir ve "Organik Sertifikası” vardır.

  BÜTÜNSEL CANLANDIRICI KONSEPT

  TURKUVAZ ™ topraktan ve yapraktan uygulamanın yanı sıra, toprak hazırlığı aşamasında ve fide/fidanların dikim öncesi kök güçlendirme uygulamasında kullanılır.

  TURKUVAZ ™ tüm bitkiler ve tüm uygulamalar için kullanılabilecek tek bir üründür, dolayısıyla gübrelemede sadeleştirme getirir.

  TURKUVAZ ™ bir kaç farklı aktif bileşenden oluşur: Yarasa gübresi (guano), faydalı bakteri kültürleri gibi.

  TURKUVAZ ™ özellikle sulama sistemleri ile birlikte çok kolay ve homojen uygulama sağlar.

  UYGULAMALAR :

  TURKUVAZ ™ 'ın eşsiz bütünsel bitki besini konseptinden mantarlar dahil tüm bitkiler faydalanabilir.

  TÜM bitkilerde ve mantarlarda kullanılabilir:

  Sebze ve meyvelerde

  Seralarda

  ​Bağlarda

  Tarla bitkilerinde

  Çayda

  Fındık, ceviz, antep fıstığı, zeytin vb.

  Kültür mantarında

  Park, bahçe ve meydanlarda

  Peyzaj,çimlendirme ve çevre düzenlemelerinde

  Süs bitkileri ve saksı çiçeklerinde

  Her uygulama alanında

  Profesyonel

  Hobi bahçeciliğinde

  Evde

  DEPOLAMA DURUMU:  Serin ve kuru hava şartlarında orijinal ambalajında saklandığı sürece raf ömrü 10 yıldır ve bu süre içinde fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerinde tolerans sınırı dışında değişiklik olmaz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

  KARIŞABİLİRLİK DURUMU: Fungusitler  ve dışında diğer intektisit ve herbisitlerle karışımı uygun değildir. Diğer bütün gübrelerle karışabilir.

  FİRMA BEYANI:  Firmamız tavsiyelere uyularak kullanıldığında ürünün kalitesini garanti eder. Ancak hatalı kullanım ve karışımlardan dolayı doğabilecek olumsuzluklar firmanın garantisi dışındadır.

  Hatalı kullanım ve depolama şartlarından kaynaklanabilecek sorunlar (toksisite, kalıntılar,etkili olmayış vs.) kullanıcının sorumluluğundadır.

   

  0850 888 1970   numaralı müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

   

  Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
  1 Kg. Turkuvaz Organik Pelet Yarasa Gübresi hakkında yorum yapın
  ADINIZ :
  E-MAIL :
  YORUM :